Licencje CATIA

CATIA® to flagowy produkt Dassault Systemes. Stanowi jedno z wiodących na rynku oprogramowań CAD w branży inżynieryjnej.

CATIA®, rozwijana dalej jako 3D Experience, to narzędzie o ugruntowanej pozycji, o wypracowanej metodyce pracy i o wysokim stopniu niezawodności.

Współpraca w zespole zapewnia w pełni zabezpieczonym środowisku pracy bezpośredni dostęp do wirtualnych informacji o produkcie ze środowiska CATIA® oraz predefiniowanie informacji o produkcie dla zarządzania i ponownego wykorzystywania istniejących zasobów wiedzy.
CATIA® zapewnia szybkie modelowanie oparte na wykorzystywaniu wiedzy poprzedników. CATIA® to unikalny system przechowywania i ponownego wykorzystywania wiedzy, który zwiększa innowacyjność i umożliwia szybkie wprowadzanie zmian w projektach. Dzięki systemowi CATIA® użytkownik ma możliwość tworzenia produktów – od prostych do bardzo zaawansowanych – przy użyciu specjalnego modelera CATIA®. Produkt Dassault Systemes umożliwia tworzenie kompletnych rysunków przy pomocy wiodącego na rynku produktu w pełni skojarzonego z 3D. Proste, w pełni interaktywne podejmowanie wspólnych decyzji dzięki stałemu dostępowi do współdzielonych wersji projektu charakteryzuje oprogramowanie CATIA®.

shape-left