21 stycznia 2020

Krótki update

 Co dzieje się u nas na początku roku?

Intensywnie pracujemy nad już rozpoczętymi projektami, przerwa świąteczna pozwoliła nam zregenerować siły i działamy już pełną parą.

Z nowości – kompletujemy zespoły dla naszego Klienta w Szwecji. Mamy możliwość uczestniczenia w fantastycznym projekcie, który może odmienić oblicze europejskiej branży automotive i dokładamy wszelkich sił, aby w pełni wykorzystać tę możliwość! Chcemy pokazać Polsce i światu, że pogłoski o śmierci polskiej myśli motoryzacyjnej były mocno przesadzone 👍.

Jesteśmy obecnie na etapie dostarczania do Klienta obrotowych stołów do serwisowania silników lotniczych, które zostały zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę 😎.

Działy handlowe spółek KEY pracują nad poszerzeniem naszego portfolio Klientów na terenie Niemiec, Czech i USA. Nie chcemy zapeszać, ale kilka negocjacji wygląda bardzo optymistycznie. Mamy nadzieję, że nowy rok otworzy przed nami nowe możliwości!

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na social mediach, z których dowiecie się o nowych rekrutacjach, projektach i codziennej działalności naszych spółek!

 

<< Powrót do Strony Startowej