Software Development

Masz problem ze skompletowaniem zespołu programistów do Twojego projektu?

Już nie, KEY jest tutaj!

Nasi inżynierowie oprogramowania są jednymi z najlepszych w Europie, z doświadczeniem w realizacji zaawansowanych technicznie projektów zarówno w Europie jak i w USA. Nie ma projektu zbyt innowacyjnego lub zbyt skomplikowanego dla naszych ludzi. Nasza wiedza jest poparta mocnym portfolio w projektach motoryzacyjnych i nie tylko.

W KEY rozumiemy, że stworzenie wysokiej jakości produktu wymaga wyjścia poza sztywne ramy tradycyjnej inżynierii.

Dlatego zbudowaliśmy zespół złożony z najbardziej utalentowanych Inżynierów Oprogramowania, aby nasza praca była naprawdę kompleksowa.

Podchodzimy holistycznie do potrzeb naszych Klientów. Siłą naszego zespołu jest głębokie zrozumienie i znajomość technologii projektowania produktu jutra.

Obszary naszych kompetencji

Gdy samochody stają się coraz bardziej skomplikowane, naszym celem jest uproszczenie ich obsługi. Nasze zespoły projektują przyjazne dla użytkownika rozwiązania HMI, ułatwiające obsługę i sterowanie. Stosujemy holistyczne podejście do dostawy E2E.

Projektujemy immersyjne doświadczenia użytkownika (user experience), jednocześnie skracając typowy cykl rozwoju dzięki naszej niezrównanej znajomości narzędzi, przestrzeganiu zasad DevOps i stosowaniu testów automatycznych. Wychodzimy do przodu dzięki głębokiemu wglądowi w mapy drogowe narzędzi.

Zaprojektowany zgodnie ze sztuką system Head-Up Display wymaga kompleksowego podejścia, łączącego osprzęt, oprogramowanie, optykę i HMI – to rzadka kombinacja ekspertyz. Na szczęście nasz zespół inżynierski posiada wszystkie te kompetencje!

Dzięki naszej wiedzy w zakresie oprogramowania i inżynierii, możemy opracować najbardziej zaawansowane kokpity cyfrowe. Skupiamy się na projektowaniu, innowacji i synergii kompetencji pomiędzy naszymi działami, aby dostarczyć naszym Klientom produkt najwyższej jakości.

Pomagamy naszym klientom w rozwoju i wdrażaniu solidnego oprogramowania dla platform zaawansowanego wspomagania kierowcy (Advanced Driver Assistance), zmniejszając wysiłek i czas potrzebny do zbudowania wysokopoziomowego systemu zdolnego do nawiązania rywalizacji z rynkową konkurencją.

Nasi inżynierowie opracowują sterowniki, moduły diagnostyczne, percepcyjne i sterujące, jak również komponenty oprogramowania pośredniego (middleware) oraz konsumenckie funkcjonalności Advanced Driver Assistance Systems i Autonomous Driving.

Osiąganie najwyższego poziomu poprzez najwyższą jakość pracy.

Rosnąca liczba i różnorodność typów pojazdów, szybki rozwój w dziedzinie komponentów elektrycznych, napędów i związane z tym zapotrzebowanie na systemy akumulatorowe wymagają elastycznych, bezpiecznych i ekonomicznych rozwiązań.

W tym momencie do gry wchodzi standard AUTOSAR!

Nasi inżynierowie są w stanie wspierać Cię od opracowania pojedynczych, samowystarczalnych modułów aż po kompletną warstwę aplikacyjną (application layer).

Nasi inżynierowie bezpieczeństwa funkcjonalnego (functional safety) biorą udział w bezpieczeństwie cyklu życia (safety lifecycle) złożonych projektów: od określenia wymagań bezpieczeństwa, poprzez wykonanie analiz bezpieczeństwa i awarii, aż po planowanie testów i walidacji. Jesteśmy profesjonalistami z praktycznym doświadczeniem.

Zapewniamy autorytet techniczny i przegląd stanowiący kontrybucję do planowania i wdrażania.

Bezpieczeństwo w doskonałości wykonania.

Przyszłość należy do pojazdów definiowanych na poziomie oprogramowania. Dlatego nasi inżynierowie podchodzą holistycznie do realizacji złożonych kodów.

Podczas tworzenia systemów zarządzania bateriami dążymy do dokładności w konfrontacji symulacji z rzeczywistością. Celem jest uzyskanie modelu, który jak najwierniej oddaje rzeczywisty stan mechaniczny.

Inteligentna architektura dla przyszłości prowadzenia.

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, aby zaoszczędzić najcenniejszy zasób naszych Klientów: czas. Nasi inżynierowie są biegli w używaniu MATLAB® i Simulink® do przeprowadzania symulacji i optymalizacji projektów. Przeprowadzamy badania i operacje, o krytycznym znaczeniu dla sukcesu przedsięwzięcia.

Naszym celem jest wyeliminowanie potencjalnych błędów, zanim staną się one problemem. Praktyczne doświadczenie w pracy projektowej pozwala nam zachować harmonijność pracy i działać prewencyjnie.

Potrzebujesz szybkiego wzmocnienia niezawodnym, multiplatformowym, skalowalnym softem?

Mamy dla Ciebie odpowiedź: .NET! Zespół KEY jest wszechstronny jak sama architektura. Budujemy bogate w funkcje, przyjazne użytkownikom i angażujące aplikacje dotNET. Niezależnie czy szukasz dedykowanego zespołu do rozwoju systemu od podstaw, czy wsparcia przy trwającym projekcie – masz po swojej stronie siłę naszego dotNET!

Aplikacje Web – Rozwój SaaS/PaaS – IOT i oprogramowanie wbudowane – Software na zamówienie

Ta specjalistyczna dziedzina służy określeniu wymogów rozwijanego systemu aby uwolnić go od błędów i zapewnić optymalne warunki do inkubacji projektu (projektowania architektury, implementacji i testowania). Defekty w wymaganiach mogą powodować znaczące problemy w projektach rozwojowych, szczególnie gdy zostają wykryte na późnym etapie. Usuwanie artefaktów jest procesem niezwykle kosztownym, długotrwałym i nie dającym gwarancji przywrócenia stanu optymalnego. W przypadku systemów rzutujących bezpośrednio na bezpieczeństwo – błędy mogą skutkować obrażeniami lub utratą życia.

Dlatego właśnie precyzyjne określenie wymagań systemu i eliminacja wad ma tak krytyczne znaczenie!

Analiza i opracowanie specyfikacji są najważniejszym wkładem na początku projektu. Wyznaczają one kierunek korekcyjny, zapobiegając późniejszym przeprojektowaniom i przeróbkom. Dlatego inżynierowie wymagań systemów KEY skupiają się na wczesnym etapie rozwoju, niwelując potencjał powstania defektów. Rozpoczynając od identyfikacji interesariuszy możemy wskazać, skonsolidować i sformalizować oczekiwania, dzięki czemu niespójności zostają natychmiast zidentyfikowane. Pracujemy na wirtualnych prototypach, dzięki którym obserwujemy zmiany zachowania systemu pod wpływem modyfikacji algorytmów i parametrów. Nasza praca jest kontynuowana w trakcie rozwoju produktu. Dzięki ustawicznemu ocenianiu, planowaniu i zarządzaniu definicjami jesteśmy w stanie skutecznie doprowadzić system do etapu dojrzałości.

 • Pozyskanie i analiza wymagań
 • Analiza wymagań systemowych i podstawy wymagań
 • Integracja i zarządzanie wymaganiami
 • Tworzenie specyfikacji
 • Analiza funkcjonalna i architektura
 • Wymagania i kontrola interfejsów

Precyzja. Skrupulatność. Prewencja.

Nasze Technologie

C/C++

Kiedy branża staje przed wyzwaniem, któremu z pozoru nie da się sprostać, nasi najwyższej próby inżynierowie programowania w języku C/C++ przybywają z odsieczą! C/C++ jest wszechstronnym narzędziem, które daje mnóstwo możliwości rozwiązania każdego problemu. Niezależnie od scenariusza, KEY sprawi, że to zadziała.

Jesteśmy w stanie zbudować zarówno natywne jak i wieloplatformowe aplikacje, tworzyć niestandardowe, wysokowydajne narzędzia skrojone dla Twoich indywidualnych potrzeb oraz optymalizować/ulepszać istniejące rozwiązania.

Programiści KEY mają doświadczenie w inżynierii systemów wbudowanych, oprogramowaniu po stronie serwera i na poziomie systemu, tworzeniu wciągających doświadczeń wirtualnej rzeczywistości (VR), a także umiejętność prowadzenia oprogramowania przez cały cykl jego życia.

Dla nas właściwy rozwój to nie jest gra!

Python

Jeśli szukasz zaklinacza węży, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Nasz zespół programistów potrafi w pełni wykorzystać Pythona – aplikacje web, wspomaganie przepływu pracy, uruchamianie systemów bazodanowych, obsługa big data i złożonych operacji matematycznych, szybkie prototypowanie i oprogramowanie gotowe do produkcji. Mamy wszystko pod kontrolą.

Udomowiliśmy drapieżnika.

SAP

Tworzymy usługi w większości istniejących modułów SAP.

Przeprowadzamy procesy integracji systemów SAP z urządzeniami i systemami zewnętrznymi.

Jesteśmy również w stanie tworzyć aplikacje internetowe (HTML, PHP, Java) oraz aplikacje samodzielne i mobilne (.NET, C#).

 • Rozwój w pełnym wymiarze godzin
 • Serwis i wsparcie
 • Mały rozwój

Testy Oprogramowania

Robactwo eksterminujemy z pasją i profesjonalizmem!

Dla naszych inżynierów nie istnieje orzech zbyt trudny do zgryzienia. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie testowania oprogramowania. Jesteśmy przygotowani i wyposażeni do budowania platform testowych, które pozwalają na zarządzanie testami i ich automatyzację. Inżynierowie KEY są biegli w planowaniu, tworzeniu scenariuszy i harmonogramów. Definiujemy i realizujemy strategie poprzez tworzenie taktycznych map drogowych, projektujemy infrastrukturę i przeprowadzamy testy. Żaden robal nie jest bezpieczny.

Planowanie – Budowanie – Wykonywanie – Raportowanie

Dlaczego warto wybrać nas do współpracy?

 • Dzięki nam oszczędzasz czas i pieniądze – to my rekrutujemy wykwalifikowanego pracownika, zajmując się zarówno działaniami marketingowymi i wdrożeniowymi, dzięki czemu otrzymujesz od nas profil kandydata, który w 100% spełni Twoje oczekiwania
 • Posiadamy zespół zdolny do obsługi i rozwoju w większości konwencjonalnych technologii i języków programowania
 • Zajmujemy się kompleksową obsługą pracownika zarówno od strony administracyjnej, księgowej i HR
 • Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za wszelkie kwestie związane z zatrudnieniem i prowadzeniem pracownika. W przypadku jakichkolwiek problemów formalnych to na nas spoczywa odpowiedzialność za ich rozwiązanie
 • Jesteśmy elastyczni – dzięki formalnej odpowiedzialności za pracownika, która znajduje się wyłącznie po naszej stronie, Ty masz większą elastyczność przy zarządzaniu zasobami. Ponadto otrzymujesz wsparcie od naszych specjalistów dokładnie na taki czas, na jaki potrzebujesz
 • Jesteśmy szybcy – reagujemy natychmiast, kiedy tylko otrzymamy od Ciebie określoną potrzebę zatrudnienia do swojego projektu sprofilowanego specjalisty

Kontakt

KEY – Departament Rozwoju Oprogramowania

Key Solutions  Sp. z o.o.
Wyścigowa 56E
53-012 Wrocław

  Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Poinformowano mnie, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Key Solutions Polska z siedzibą we Wrocławiu (53-012), Wyścigowa 56E. Zapoznaj się z

  polityką prywatności.