Rekrutacja

Stawiamy na ludzi. Zostań naszym KEY pracownikiem!

Dlaczego warto u nas pracować?

 • Dbamy o atmosferę, w której praca jest przyjemna, efektywna i rozwijająca.
 • Nasi pracownicy uczestniczą w kompleksowych projektach, dzięki czemu mogą cały czas rozwijać swoje umiejętności – zarówno techniczne jak i menadżerskie.
 • Nie jesteś dla nas kolejną zatrudnioną osobą – jesteś wartościowym członkiem zespołu, do którego podchodzimy indywidualnie.
 • Będziesz pracował z doświadczoną kadrą, od której będziesz się mógł sporo nauczyć, ale również nawiązać długie przyjaźnie.
 • Każdy może się u nas czuć swobodnie i po prostu być sobą.
 • Chcemy, żebyś razem z nami rozwijał firmę – proponował swoje usprawnienia i propozycje zmian.
 • Nasz Zarząd jest łatwo dostępny i otwarty na dyskusje z pracownikami.
 • Mamy jasną misję, cele i wartości, którymi się kierujemy.

Nasza Procedura Antykorupcyjna

Co jest dla nas ważne?

KEY została zbudowana na trzech kluczowych wartościach. Dzięki nim udało nam się zbudować środowisko pracy oparte na koleżeństwie i partnerstwie.

Firma jest żywym organizmem, który do sprawnego funkcjonowania potrzebuje kooperacji. W KEY nie zamykamy się w obrębie swojego stanowiska pracy. Rozmawiamy i współdziałamy, bo tylko tak możemy zapewnić naszym Klientom najlepszą jakość usług.

W KEY rozmawiamy szczerze, zarówno o rzeczach dobrych jak i złych. Nie zamiatamy spraw pod dywan, nie przymykamy oka na problemy. Staramy się tworzyć przyjazne środowisko pracy, a tylko grając ze sobą w otwarte karty możemy to zrealizować.

Stanowi najwyższą wartość we współpracy wewnętrznej jak i w relacjach z Klientami. Staramy się aby nasi kontrahenci powierzali nam zadania bez najmniejszych obaw o jakość ich wykonania i nasze zaangażowanie w realizację zleconych projektów. Ten cel możemy jednak osiągnąć tylko dzięki silnym fundamentom zaufania do kolegów i przełożonych. Każdy z nas w pełni angażuje się w to co robi.

Program Płatnych Rekomendacji

shape-left

Proces rekrutacyjny

Wybierz interesującą Cię ofertę

Śledź nasze media społecznościowe i zaglądaj na stronę, aby znaleźć najlepszą ofertę pracy dla siebie! Kliknij w ofertę, która wydaje Ci się atrakcyjna i poznaj szczegóły!

Aplikuj przez formularz lub wyślij do nas CV

Istnieje kilka sposobów, aby powiadomić nas, że interesuje Cię nasza oferta! Nie zapomnij regularnie sprawdzać naszych profili na Facebooku i LinkedIn!

Porozmawiaj z nami przez telefon lub Skype

Wybierz najlepszy sposób komunikacji! Skype, telefon, WhatsApp – a może jeszcze coś innego?

Odwiedź nas w siedzibie firmy

Dysponujemy dwoma biurami w Polsce: we Wrocławiu i w Katowicach. Przyjdź do nas, przyjedź na rowerze, autobusem lub autem i zaparkuj pod naszą siedzibą! Poczęstujemy Cię orzeźwiającą wodą lub aromatyczną kawą!

Posłuchaj o konkretnym projekcie

Poznaj naszych Team Leaderów i poznaj obszary naszej działalności!

Dołącz do nas!

Zostań jednym z nas! Daj się wciągnąć w wir pasjonujących projektów!

Pracownicy o nas

AUTOMOTIVACJA, CZYLI NASZA FIRMA WIDZIANA OCZAMI PRACOWNIKÓW KEY (ODC. 4)

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Automotivacja, czyli rozmów z pracownikami KEY. O swoich wra...

4 września 2018 Czytaj więcej

AUTOMOTIVACJA, CZYLI NASZA FIRMA WIDZIANA OCZAMI PRACOWNIKÓW KEY (ODC. 3)

Z przyjemnością prezentujemy cykl Automotivacja, czyli serie rozmów z pracownikami KEY. O swoich...

17 maja 2018 Czytaj więcej

AUTOMOTIVACJA, CZYLI NASZA FIRMA WIDZIANA OCZAMI PRACOWNIKÓW KEY (ODC. 2)

Z przyjemnością prezentujemy cykl Automotivacja, czyli serie rozmów z pracownikami KEY. O swoich...

6 marca 2018 Czytaj więcej

Czytaj więcej

shape-left

Chcesz zostać członkiem naszego zespołu?
Prześlij nam swoje CV.


  Przesyłając swoje CV wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Key Solutions Polska na potrzeby bieżących oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Key Solutions Polska z siedzibą we Wrocławiu (53-012), Wyścigowa 56E; Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rekrutacja@key-ces.com w tytule podając „wycofanie zgody” Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych przez 2 lata, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

  Zapoznaj się z

  polityką prywatności.