23 marca 2020

COVID-19 – informacje

Wraz z pierwszymi objawami wymykania się epidemii wirusa COVID-19 spod kontroli nasza firma wdrożyła natychmiastowe procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych Pracowników, Klientów i Partnerów.

Na chwilę obecną – pomimo szybkiego rozwoju sytuacji – nikt z naszego Zespołu nie zgłosił choroby, jako firma dokładamy wszelkich starań, żeby ten stan utrzymał się do szczęśliwego rozwiązania sytuacji.

Na chwilę obecną większość naszego personelu pracuje w trybie home office do odwołania, tym samym wszystkie zadania związane z naszym uczestnictwem z projektach Klientów są niezagrożone. Część naszych ludzi pracuje za granicami kraju, w trybie on-site (tj. w siedzibach Klientów). Pracownicy ci otrzymali rekomendację ścisłego przestrzegania zaleceń lokalnych rządów i samorządów, wszyscy pozostają w stałym kontakcie z centralą KEY.

Sytuacja jest trudna, dlatego apelujemy do wszystkich – przestrzegajcie zaleceń dotyczących bezpieczeństwa i higieny, a przede wszystkim zakazu zgromadzeń. Mamy pełną świadomość tego jak ważne są codzienne obowiązki zawodowe, ale robimy wszystko co w naszej mocy by zagrożenie zminimalizować.

Życzymy zdrowia wszystkim czytającym te słowa.

 

 

<< Powrót do Strony Startowej