4 sierpnia 2021

Dołącz do Panteonu!

Mamy fantastyczne wieści!

Już wkrótce startuje jeden z najbardziej ambitnych projektów w historii naszej firmy, realizowany dla naszego kluczowego Klienta z USA! Przedsięwzięcie to jest na tyle potężne, że aby zabezpieczyć jego udany przebieg planujemy znaczne poszerzenie naszej kadry inżynierskiej.

W najbliższych tygodniach możecie spodziewać się inwazji #EngineerinGods zarówno w Internecie jak i mediach tradycyjnych. Naszym celem jest dołączenie do naszego zespołu ludzi dorównujących talentem i kompetencjami osobom obecnie z nami współpracującymi, co będzie nie lada wyzwaniem. Nie mamy jednak wątpliwości, że temu zadaniu uda nam się sprostać, bo realizowany przez nas projekt będzie – i nie ma tu nawet drobnej przesady – całkowitym przełomem na rynku motoryzacji.

Jeśli rozważaliście dołączenie do rodziny KEY, ale nie mieliście pewności czy to odpowiednie dla Was miejsce i czas – to jest ten moment, w którym powinniście przestać się wahać i przesłać do nas dokumenty aplikacyjne. Tworzymy zupełnie nowy świat motoryzacji i żaden inżynier kochający swój fach nie chciałby tego przegapić za żadne skarby świata.

👉 recruitment@key-ces.com 👈

Dołącz do naszego Panteonu!

<< Powrót do Strony Startowej