19 sierpnia 2020

Nowa strategia i wieści!

W związku ze wdrożeniem nowej strategii, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie miesiące przedstawiamy szereg informacji o bieżących działaniach spółek KEY i ich przyszłych działaniach.

Na chwilę obecną możemy pochwalić się wzorowym przebiegiem współpracy z naszym Klientem w USA (już wkrótce będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów na ten temat!). Obecnie w ramach projektu realizujemy zadania we wszystkich zakresach, jakimi zajmują się nasza firmy – od konstrukcji wiązek elektrycznych, aż po rozwój oprogramowania pokładowego pojazdu. Jesteśmy bardzo dumni z pracy, którą wykonujemy, nasze zaangażowanie doceniane jest również przez Klienta (za co serdecznie dziękujemy!), który powierzył nam zakres odpowiedzialności znacznie szerszy niż pierwotnie zakładaliśmy.

Cieszymy się również z tego, że coraz więcej Klientów otwiera się na pracę zdalną, dzięki czemu możemy być dużo bardziej elastyczni w realizacji zadań. Nawet sytuacje kryzysowe mogą stworzyć nowe możliwości!

Intensywnie pracujemy nad rozsądną organizacją wydatków. Obserwujemy bacznie rozwój sytuacji rynkowej i staramy się maksymalnie ograniczyć koszty, żeby móc spożytkować fundusze w sposób mądry i odpowiedzialny. Naszym priorytetem był i zawsze będzie nasz zespół, dlatego dokładamy wszelkich starań, by bieżące wydarzenia nie odbiły się na pracownikach, niezależnie od rozwoju sytuacji.

Zdecydowaliśmy się także zmienić strategię biznesową Key Solutions Sp.z o.o. Dotychczas firma specjalizowała się w sprzedaży licencji na oprogramowanie i szkoleniach w zakresie obsługi programów CAD. W ostatnim czasie firma znacząco rozwinęła swój potencjał w zakresie produkcji części dla branży mechanicznej. W tej chwili zyski z tej działalności przekraczają już 50% dochodów spółki, w związku z czym zdecydowaliśmy, że to właśnie na tej gałęzi chcemy położyć największy nacisk. Dzięki temu rodzina firm działających pod szyldem KEY znacząco rozwinie swój potencjał produkcyjny i będzie w stanie oferować Klientom gotowe rozwiązania!

Mamy nadzieję, że już z początkiem września będziemy mogli podzielić się z Wami naprawdę dużym newsem, który wywoła spory szum w naszej branży!

Tymczasem wracamy do pracy!

<< Powrót do Strony Startowej