15 grudnia 2022

Świąteczne tradycje

Jako organizacja z pewną historią (13 lat i liczymy dalej!), udało nam się wypracować pewne wzorce i tradycje. Jedną z nich jest przygotowywanie naszych specjalnych kalendarzy.

W inżynierii czas liczy się inaczej niż w życiu codziennym – terminy określa się kwartałami i tygodniami. Jest to o tyle istotne, że większość zwyczajnych kalendarzy nie wyróżnia takich informacji. Dlatego co roku nasz grafik przygotowuje kalendarze na zamówienie według ściśle określonego schematu – jedna tabelka pokazująca cały rok plus margines w postaci ostatniego miesiąca poprzedniego roku i pierwszego następnego. Dzięki temu możemy lepiej pilnować czasu realizacji projektu. Kalendarz musi być czytelny zarówno w formie plakatu, jak i w odpowiednio pomniejszonej wersji “biurkowej”. I – oczywiście – muszą być przygotowane z dużym wyprzedzeniem, ponieważ nasi inżynierowie muszą je otrzymać w okresie przedświątecznym. Tak więc nawet w listopadzie niektórzy z nas są już jedną nogą w przyszłości 😎.

W 2023 roku tematem będzie światło, ponieważ ostatnio mocno zaangażowaliśmy się w prace projektowe związane właśnie z oświetleniem!

Od wielu lat naszą tradycją jest przygotowywanie kartek świątecznych dla naszych Partnerów i Współpracowników. Oczywiście nie są to zwykłe kartki, które można zamówić przez internet. Nasze projektujemy co roku od podstaw, starając się przelać na papier nie tylko świątecznego bluesa, ale i ducha naszej organizacji. Jest to dla nas bardzo ważne zadanie, do którego podchodzimy z wielką starannością i rozmysłem. Chcemy, aby nasi Biznesowi Przyjaciele™ wiedzieli, że życzymy im jak najlepiej i myślimy o nich w tym szczególnym czasie. Oprócz kartek, przygotowujemy również życzenia świąteczne, które wypisujemy ręcznie. Bardzo ważne jest dla nas oddanie osobistego charakteru świątecznej korespondencji.

Okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku to nasz ulubiony czas w roku. Pozwala nam zastanowić się nad przeszłością, wyciągnąć z niej wnioski i rozpocząć kolejny etap naszych ciągłych starań o osiągnięcie doskonałości technologicznej. Uwielbiamy dzielić się tym ciepłym nastawieniem!

<< Powrót do Strony Startowej