4 sierpnia 2022

Zmiany, zmiany, zmiany…

Nastał czas, w którym należało odświeżyć nieco naszą stronę internetową. Najbardziej istotnym wyzwaniem było bardziej precyzyjne skonstruowanie informacji dotyczących naszej oferty w zakresie rozwoju oprogramowania. Kiedy tworzyliśmy oryginalne treści nie wiedzieliśmy jeszcze jak mocno i jak szybko będzie rozwijać się nasza działalność, dlatego też zakres działalności określiliśmy na podstawie uczonych domysłów.

(Nie)stety, zapotrzebowanie na rozwój tej gałęzi naszej działalności przerósł najśmielsze nasze oczekiwania. Spodziewaliśmy się gwałtownego rozwoju, ale z pewnością nie tego, że usługi rozwoju oprogramowania w ciągu dwóch lat zaczną stanowić poważną konkurencję dla rdzenia naszej działalności.

Dzisiaj, mając już niemałe doświadczenia na polu usług programistycznych, wiemy jakie usługi są potrzebne i jakich specjalistów możemy dostarczyć naszym Klientom. Mamy też parę pomysłów na przyszłość. Przede wszystkim zdefiniowaliśmy główne obszary naszych kompetencji, tj. usługi związane z rozwojem oprogramowania:
HMI
HUD
ADAS
AUTOSAR
Functional Safety
BMS
MATLAB / Simulink
.NET (dotNET)
Systems Requirements Engineering

To bardzo szeroki zakres kompetencji, który wymagał przedstawienia w sposób prosty, a jednocześnie czytelny. Dlatego też musieliśmy mocno napracować się nad polepszeniem jakości treści.

Poza kwestiami związanymi z samą treścią, niezbędne stało się także odświeżenie szaty graficznej. Pierwotnie zakładaliśmy konieczność stworzenia zupełnie nowej strony, jednak po przemyśleniu doszliśmy do wniosku, że droga ewolucji pasuje do naszego stylu dalece bardziej niż rewolucje. I tak oto doszliśmy do momentu, w którym jesteśmy – podobnie, ale dużo ładniej, lepiej i bardziej precyzyjnie.

Mamy nadzieję, Szanowny Gościu, że i Ty jesteś usatysfakcjonowany efektami!

<< Powrót do Strony Startowej